Polski Holding Obronny wdraża NAVIGATORA

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością dzielimy się wiadomością o naszym nowym projekcie – Polski Holding Obronny, wybitna firma z dużym doświadczeniem w branży obronnej, wybrała NAVIGATOR do automatyzacji i optymalizacji swojej działalności. Dzięki ponad 45-letniemu doświadczeniu w branży obronnej, zbrojeniowej i handlu sprzętem wojskowym, Polski Holding Obronny ugruntował swoją pozycję lidera w tej dziedzinie.

Polski Holding Obronny specjalizuje się w różnych obszarach, w tym takich jak optoelektronika, optyka, radiolokacja i obrazowanie satelitarne, a także bezpieczeństwo niewojskowe i materiały oraz produkcja precyzyjna. Ściśle współpracuje z instytucjami badawczymi i politechnikami, wspierając postęp technologiczny w przemyśle obronnym.

W ramach wdrożenia planujemy wdrożyć szereg modułów usprawniających działalność firmy. Planowane moduły to Kancelaria do sprawnego zarządzania dokumentami, Dokumenty Finansowe do wydajnej obsługi dokumentów finansowych, Dokumenty Kadrowe do efektywnego zarządzania dokumentami HR oraz Dokumenty Wewnętrzne do organizacji dokumentów wewnętrznych.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Polskim Holdingiem Obronnym i cieszymy się na dalszą owocną współpracę.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też