Currently set to Index
Currently set to Follow

Poprawiamy bezpieczeństwo informacji w firmie

Kategoria: Aktualności

Aby zapewnić bezpieczne zarządzanie przepływem informacji w naszej firmie i dostosować się do standardów normy ISO, aktualnie w ARCHMAN wdrażamy normę międzynarodową PN-ISO/IEC 27001.

W tym tygodniu wszyscy pracownicy odbyli szkolenie z normy, poprawiając tym samym wiedzę w zakresie przetwarzania danych osobowych. Poznaliśmy m.in.: jaki jest podział danych osobowych, czym jest norma ISO 27001, na czym polega upoważnienie do przetwarzania danych.

Nasi administratorzy IT: Łukasz i Jakub wzięli udział w szkoleniu, które pozwoliło im na zdobycie umiejętności audytora wewnętrznego. To oni będą oni czuwać nad prawidłowym bezpieczeństwem przepływu informacji w firmie i pilnować, aby każdy z pracowników znał i realizował politykę bezpieczeństwa informacji.

Przed nami pierwszy z etapów wdrożenia normy – audyt wewnętrzny; następnie odbędzie się audyt zewnętrzny.

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy