Currently set to Index
Currently set to Follow

Poprawiamy bezpieczeństwo informacji w firmie

Kategoria: Aktualności

Aby zapewnić bezpieczne zarządzanie przepływem informacji w naszej firmie i dostosować się do standardów normy ISO, aktualnie w ARCHMAN wdrażamy normę międzynarodową PN-ISO/IEC 27001.

W tym tygodniu wszyscy pracownicy odbyli szkolenie z normy, poprawiając tym samym wiedzę w zakresie przetwarzania danych osobowych. Poznaliśmy m.in.: jaki jest podział danych osobowych, czym jest norma ISO 27001, na czym polega upoważnienie do przetwarzania danych.

Nasi administratorzy IT: Łukasz i Jakub wzięli udział w szkoleniu, które pozwoliło im na zdobycie umiejętności audytora wewnętrznego. To oni będą oni czuwać nad prawidłowym bezpieczeństwem przepływu informacji w firmie i pilnować, aby każdy z pracowników znał i realizował politykę bezpieczeństwa informacji.

Przed nami pierwszy z etapów wdrożenia normy – audyt wewnętrzny; następnie odbędzie się audyt zewnętrzny.

+ posts

EB & Marketing manager w Archman. Odpowiada za skuteczność rekrutacji w firmie oraz w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Szkole Programowania WSEI. Doradza i pomaga tym, którzy chcą się przekwalifikować i znaleźć dla siebie przestrzeń w IT. Koordynuje projekt współpracy z biznesem - The SPACE WSEI; zwolenniczka networkingu biznesowego.

Porozmawiajmy    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też
    Menu