Currently set to Index
Currently set to Follow

Prezentacja możliwości kreatora aplikacji low-code na przykładzie aplikacji do obsługi zakupów

Kategoria: Poprzednie wydarzenia, Wydarzenia zapisane
Prezentacja możliwości kreatora aplikacji low-code na przykładzie aplikacji do obsługi zakupów Archman

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem aplikacji biznesowych, na organizowany przez nas webinar, który odbędzie się 19 maja o godzinie 14:00. Podczas prezentacji będziecie się mogli zobaczyć, jak wygląda aplikacja stworzona w systemie low-code Navigator do obsługi zakupów. 

Technika low-code pozwala na budowę aplikacji w sposób wizualny, za pomocą diagramów, elementów graficznych oraz formularzy. Za pomocą tego rozwiązania, każda osoba bez wielkiej wiedzy na temat programowania, może stworzyć własną aplikację dopasowaną do potrzeb swojego biznesu. Jeśli też chciałbyś mieć możliwość zaprojektowania własnego modułu lub jesteś ciekawy jak wygląda proces zakupowy w Navigatorze, weź udział w webinarze. 

Agenda: 

 • Prezentacja aplikacji Zakupy:
  – pulpit,
  – elementy aplikacji: zapotrzebowania,
  – listy zakupowe,
  – zamówienia,
  – postępowania zakupowe,
  – faktury.
 • Przejście przez kompletny proces zakupowy (od zapotrzebowania do faktury) 

 

Szkolenie to będzie prowadzone w języku polskim, przez naszego specjalistę do spraw jakości, który opowie o aplikacji oraz z chęcią odpowie na Państwa pytania pod koniec spotkania. 

Udział jest bezpłatny, ale prosimy o wcześniejszą rezerwację na wydarzenie. 

+ posts

Specjalista ds. marketingu, codziennie rozwijająca swoją wiedzę z zakresu marketingu oraz nowych technologii. Absolwentka kierunku Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Uniwersytecie w Bradford. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy, robić zdjęcia oraz uczyć się grać na pianinie.

Rozpocznie się: 19.05.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Grzegorz Król
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też