Currently set to No Index
Currently set to No Follow

RAD + AI: Dokąd zmierzają systemy ECM/Workflow?

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Webinar systemu Business Navigator

19 lutego zapraszamy do Krakowa na konferencję EOIF GigaCon. Systemy ECM / Workflow ewoluują obecnie w stronę platform do błyskawicznej budowy aplikacji (Rapid Application Development). Dodatkowo narzędzia analityki i uczenia maszynowego (AI) są obecnie, na wyciągniecie ręki, co sprawia, że każda aplikacja może być uzbrojona w inteligentne usługi w relatywnie prosty sposób. Pokażemy jak łatwo stworzyć aplikację do obsługi usterek. Zademonstrujemy, jak AI podpowiada dekretowanie faktur. Pokażemy proces, który może działać w 100% bez dotknięcia człowieka.

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną prezentacją systemu lub po prostu chcesz się spotkać i porozmawiać o automatyzacji procesów biznesowych w Twoim przedsiębiorstwie, to zapraszamy do kontaktu.

Od 15 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Konferencja

Data wydarzenia:

2020-02-19

Miejsce wydarzenia:

Kraków

Więcej informacji:

gigacon.org/event/eoif-krakow-2020/
Menu