Currently set to Index
Currently set to Follow

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję w NAVIGATORZE | Wydarzenia Archman

Dzięki nowoczesnym algorytmom na bazie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, możemy zautomatyzować większość rutynowych zadań związanych z wgrywaniem plików do systemu oraz ich obiegiem. Podczas najbliższego webinaru pokażemy, jakie możliwości automatyzacji dają funkcjonalności z obszaru Artificial Intelligence wykorzystywane m.in. w systemie NAVIGATOR.

Automatyczne rozpoznawanie typu dokumentu, weryfikacja poprawności zaczytanych danych, eksport rozpoznanych informacji do odpowiednich pól formularza w systemie zarządzania dokumentacją, rekomendacje dot. poprawnego uzupełniania określonych wierszy – to tylko niektóre przykłady funkcji, wspieranych przez algorytmy sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego.

Dlaczego warto zapoznać się z możliwościami oprogramowania bazującego na sztucznej inteligencji?

Po pierwsze, wykorzystanie funkcjonalności opartych o Artificial Intelligence daje niesamowitą oszczędność czasu poświęcanego na manualne wprowadzanie danych do systemu ECM.

Po drugie, moduł AI wykorzystywany m.in. w NAVIGATORZE charakteryzuje się doskonalą precyzją – skuteczność rozpoznawania i przechwytywania danych sięga aż 95%.

Agenda spotkania:

  1. OCR w NAVIGATORZE.
  2. Text Classification w NAVIGATORZE.
  3. Data Capture w NAVIGATORZE.
  4. Text Analysis, który jest częścią palety usług w ramach modułu AI.

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Po części prezentacyjnej, jak zawsze, odpowiemy na Wasze pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Prowadzący: KAMIL SIWECKI.

+ posts

Data Scientist w zespole WeDeliverAI (Archman), pasjonat matematyki, statystyki i nowych technologii. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria; absolwent modułu Machine Learning w Szkole Programowania WSEI. W codziennej pracy przygotowuje algorytmy oparte o uczenie maszynowe, wykorzystywane w systemie NAVIGATOR - rozwiązując problemy związane z automatyzacją procesów.

Rozpocznie się: 25.03.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Kamil Siwecki
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też