Currently set to No Index
Currently set to No Follow

Zarządzaj firmą za pomocą inteligentnej platformy nieskończonych możliwości.

Manage your business using a platform enabling endless possibilities.

[vc_particles_background theid=”vcparticlesbackground_1600978845_343427554″ particles_number_value=”80″ particles_density_value=”800″ particles_shape_type=”Circle” particles_color=”#bbc0cc” particles_shape_stroke_color=”#ffffff” particles_shape_stroke_width=”0″ particles_size_value=”4″ particles_size_random=”true” particles_size_anim_enable=”false” particles_opacity_value=”1″ particles_opacity_random=”true” particles_opacity_anim_enable=”false” particles_move_enabled=”true” particles_move_direction=”none” particles_move_random=”false” particles_move_straight=”false” particles_move_speed=”1″ particles_move_out_mode=”out” particles_line_linked_enable_auto=”true” particles_line_linked_distance=”150″ particles_line_linked_color=”#bbc0cc” particles_line_linked_opacity=”0.25″ particles_line_linked_width=”1″ particles_interactivity_onhover_enable=”true” particles_interactivity_onhover_mode=”grab” particles_interactivity_modes_grab_distance=”312″ particles_interactivity_modes_grab_line_linked_opacity=”0.25″ particles_compatibility_customclass=”.boomapps_vcrow, .vc_row, .wpb_row” particles_compatibility_zindex=”1″]

WE CODE
SO YOU DON’T HAVE TO

Cenimy czas i pracę człowieka, dlatego naszym celem jest wsparcie klientów w uporządkowaniu i zautomatyzowaniu rutynowych procesów. Mamy przekonanie, że każdy może stworzyć aplikację biznesową, trzeba tylko jasno zdefiniować problem i mieć pomysł na jego rozwiązanie.

Nie wspomnieliśmy nic o umiejętnościach programowania. Nieprzypadkowo. Mocno wierzymy w siłę technologii low/no-code, dlatego programowanie zostawiamy sobie, a dla naszych klientów od lat rozwijamy intuicyjną platformę umożliwiającą nie tylko zarządzanie niemal każdym procesem w firmie z poziomu przeglądarki, ale również tworzenie aplikacji biznesowych w ultrakrótkim czasie metodą: „przeciągnij i upuść”.

Od 2007 roku wyznaczamy technologiczne trendy w zarządzaniu organizacjami. Przez te lata zrozumieliśmy dość oczywistą, ale ważną rzecz – każda firma ma swoje indywidualne potrzeby. Ta świadomość definiuje nasz sposób działania. Dlatego projektujemy dedykowane rozwiązania obiegowe – one sprawdzają się najlepiej.

Nasi Klienci

Czy wiesz, że 100% firm, które zdecydowały się na współpracę z nami, jest zadowolonych z tej decyzji?

Rekomendacje

[rev_slider slidertitle=”Rekomendacje 1″ alias=”rekomendacje-1″]

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty Microsoft, Windows Azure oraz wyróżnienie CONSULTANTS OF THE FUTURE. Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkim gwarancję najwyższej jakości usług i niższych kosztów produktów Microsoftu wspierających platformę NAVIGATOR. Oprócz tego, zapewniamy rozwiązanie chmurowe, bez konieczności instalacji na serwerze klienta. Przeprowadzamy także profesjonalne analizy celów strategicznych i chętnie dzielimy się tą wiedzą z klientami.

ZOSTALIŚMY ZWYCIĘZCĄ KONKURSU
LIDERZY IT

Dlaczego ARCHMAN?

TYLKO TO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Skupiamy się na tym, aby rozwiązywać indywidualne problemy, z którymi przychodzą do nas klienci. Możesz mieć pewność, że strategia sprzedaży lodu Eskimosom jest nam bardzo odległa.

WSPARCIE EKSPERTÓW

ARCHMAN to zespół ekspertów z obszarów programowania, wdrożeń i obsługi klientów. Możesz zwrócić się do nas po wsparcie i radę na każdym etapie poszukiwania lub instalacji rozwiązania.

100% ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Wieloletnia współpraca z naszymi klientami to dla nas najdoskonalszy miernik jakości naszego produktu. Cieszy nas fakt, że większość klientów nie zatrzymuje się na wdrożeniu jednego modułu.

PROGRAM PARTNERSKI

Jesteśmy otwarci na świat. Na jasnych zasadach współpracujemy z firmami z całej Europy, które – wyposażone w naszą merytorykę, wdrażają system NAVIGATOR w kolejnych krajach.

WSPÓŁPRACA Z NAUKĄ

Działamy w ekosystemie ze środowiskiem Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Dzięki przenikaniu się wiedzy i kadry jesteśmy na bieżąco z potrzebami rynku, mając równocześnie dostęp do najzdolniejszych studentów.

BIURO W SERCU KRAKOWA

Stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń przypominającą statek kosmiczny wewnątrz klimatycznej kamienicy, w której lubimy przebywać i gościć naszych przyjaciół. Zapraszamy na kawę i piękne widoki tuż przy Rynku Głównym.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Nie tracimy kontaktu z naszymi klientami po zakończeniu prac wdrożeniowych. Chętnie pomagamy im poznawać tajniki systemu oraz funkcjonalności nowych wersji podczas cyklicznie organizowanych wydarzeń.

ARCHMAN TO LUDZIE

Jesteśmy dumni z naszego zespołu. Pracujemy w inspirującej, życzliwej i rozwijającej atmosferze. Zbyt dużo czasu spędzamy w pracy, więc nie możemy pozwolić sobie na to, aby nie czerpać z niej satysfakcji.

Aktualności

Wydarzenia

WaysConf? Tam będziemy!

Dlaczego nie możemy doczekać się jesieni? To prawda będzie bardziej deszczowo i mniej słońca. Ale wszyscy możemy schować…
Więcej
Aktualności

Nowości w NAVIGATORZE | wersja 7.0

Czym byłby system bez aktualizacji? Na pewno po pewnym czasie przestałby spełniać potrzeby użytkowników. Dlatego wraz z powiewami…
Więcej

Wydarzenia