Currently set to Index
Currently set to Follow

Spotkajmy się na konferencji w Orlando: Archman na Opex Week 2022

Kategoria: Wydarzenia
Spotkajmy się na konferencji w Orlando: Archman na Opex Week 2022 | Archman Wydarzenia

Z przyjemnością ogłaszamy, że przedstawiciele Archman pojawią się na kolejnej konferencji, poświęconej digitalizacji i networkingowi: Opex Week 2022. Konferencja, której tematem przewodnim jest transformacja biznesów odbędzie się 25-27 stycznia w Orlando, USA. 

Od 22 lat Opex Week buduje zaangażowaną społeczność, zapewniając nowoczesne i kluczowe dla biznesu informacje. Dostarcza najlepsze praktyki w zakresie reengineeringu procesów biznesowych, doskonałości procesowej i innowacji, zarządzaniu zmianami, BPM, RPA i AI, a wszystko to jest wspierane przez ogromną i stale rosnącą globalną społeczność PEX Network, liczącą ponad 150 000 członków.

Nasz udział w Opex Week ma na celu wprowadzenie produktu na rynek USA, nawiązanie nowych, długotrwałych kontaktów z klientami, oraz z partnerami biznesowymi. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Do zobaczenia na Opex Week 2022!

+ posts

Junior Marketing Manager w Archman. Entuzjastka nowych technologii, w szczególności rozszerzonej rzeczywistości i wearables. Na codzień zajmuje się content marketingiem i administracją strony i profili w social mediach.

Rozpocznie się: 25.01.2022
Miejsce: Orlando, USA
Może Cię również zainteresować
Sprawdź też
Menu