Currently set to Index
Currently set to Follow

Szkoła Eksploatacji Podziemnej 2023

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
szkołą eksploatacji podziemnej 2023 - Archman bierze udział NAVIGATOR

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w konferencji Szkoła Eksploatacji Podziemnej 2023 jako sponsor wykładu. Dwa lata temu braliśmy już udział w konferencji, gdzie wraz z Piotrem Spalińskim – głównym inżynierem Departamentu Badań i Innowacji – opowiadaliśmy o wdrożeniu systemu NAVIGATOR w KGHM Polska Miedź S.A. 

Szkoła Eksploatacji Podziemnej to konferencja branży górniczej, której celem jest wymiana wiedzy, współpraca i rozwój branży. Konferencja odbywa się od 1992 roku, na jej stronie gromadzone są materiały z każdej odbytej konferencji, do których jest otwarty dostęp po rejestracji. 

Więcej szczegółów oraz tematy naszych wykładów zostaną ogłoszone wkrótce na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 

Do zobaczenia na konferencji!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 27.02-01.03.2023
Miejsce: Kraków
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też