Currently set to Index
Currently set to Follow

Projektowanie raportów w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Raportowanie jest niezbędnym elementem działalności biznesowej, ponieważ umożliwia sprawną analizę działań. Analiza z kolei pomaga podejmować właściwe decyzje biznesowe, które wpływają na sprzedaż, operacje i strategię.

Podczas pierwszego webinarium z drugiej edycji szkoleń dla deweloperów i wdrożeniowców platformy NAVIGATOR nasi specjaliści opowiedzą o raportowaniu w systemie NAVIGATOR.

Agenda spotkania:

 • Źródła danych
  – Przykłady zastosowań
  – Konfiguracja uprawnień
 • Projektowanie raportu tabeli przestawnej Express
 • Projektowanie raportu w Excel
 • Projektowanie dashboardu

Raporty w systemie NAVIGATOR dostarczają dane w łatwym do zrozumienia, wizualnym formacie. Pomaga to w optymalizacji procesów poprzez analitykę, identyfikację wąskich gardeł i alokację budżetu. Więcej informacji na temat raportowania technicznego można znaleźć w naszej dokumentacji technicznej.

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Jak zawsze, po zakończeniu części szkoleniowej odpowiemy na Państwa pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 24.11.2022
Miejsce: online
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też