Uprość obieg faktur w KSeFie za pomocą NAVIGATORA

Kategoria: Wydarzenia

Świat fakturowania staje się coraz bardziej cyfrowy, a Polska nie jest tu wyjątkiem. Krajowy System e-Faktur ma stać się obowiązkowym rozwiązaniem w 2024 roku, a my w Archmanie staramy się udowodnić, że wprowadzenie KSeF należy traktować jako jedno z dodatkowych narzędzi w architekturze korporacyjnej systemów informatycznych, które z założenia ma usprawnić proces wystawiania, rejestracji i rozliczania dokumentów zakupowych i kosztowych. W połączeniu z systemem NAVIGATOR, obydwa systemy usprawnią procesy wystawiania i przechowywania faktur w przedsiębiorstwie.

Dlatego zapraszamy Państwo na nasz kolejny webinar, poświęcony tematyce KSeFu: “Uprość obieg faktur w KSeF z NAVIGATOR”. Webinar ma na celu edukację firm na temat nadchodzących zmian w fakturowaniu w Polsce oraz tego, jak NAVIGATOR może pomóc w uproszczeniu tego procesu. 

Webinar odbędzie się w piątek, 14 kwietnia o 14:00. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Agenda:

 • KSeF – co nowego?
 • faktura ustrukturyzowana
 • wystawianie e-Faktur w systemie NAVIGATOR
 • wysyłka faktur do Krajowego Systemu e-Faktur
 • pobieranie i archiwizacja UPO (Urzędowego potwierdzenia odbioru)
 • otrzymywanie i obsługa dokumentów zakupowych 

Zapraszamy!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 14.04.2023
Miejsce: online
Porozmawiajmy

  [cf7sr-simple-recaptcha]

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też