Currently set to Index
Currently set to Follow

Webinar: inteligentne zarządzanie dokumentacją za pomocą NAVIGATORA 

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Inteligentne zarządzanie dokumentacją | archman

Nowy rok rozpoczynamy intesywnie: w styczniu zapraszamy na kolejny webinar z serii spotkań, które prowadzimy we współpracy z naszym partnerem BPC Group. 

Szybki i sprawny dostęp do informacji jest podstawowym czynnikiem do wydajnego funkcjonowania przedsiębiortswa. Informacja otrzymana zbyt późno stanowi zagrożenie dla biznesu, gdyż prowadzi do podejmowania błędnych decyzji. Jak uniknąć takich sytuacji dowiesz się podczas webinaru “Inteligentne zarządzanie dokumentacją za pomocą NAVIGATORA”.

W trakcie webinaru nasz ekspert zdradzi najskuteczniejsze sposoby zarządzania dokumentacją w firmie za pomocą platformy NAVIGATOR. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wdrożeniem platformy, koniecznie musisz uczestniczyć! Pokazane zostaną m.in. obieg dokumentacji, archiwum danych i automatyzacja procesów.

Webinar będzie również przydatny dla osób, które już korzystają z platformy NAVIGATOR: dowiedzą się więcej o funkcjonalnościach, jakie oferuje system. 

Tematy, które zostana poruszone podczas webinaru:

 • Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie (ECM);
 • Elektroniczny Obieg Dokumentów w przedsiębiorstwie (EOD);
 • Digitalizacja dokumentacji i stworzenie przejrzystego repozytorium dokumentów;
 • Struktura organizacyjna i zarządzanie uprawnieniami (Bezpieczeństwo danych);
 • Wypracowanie procedur procesowania i zaprojektowanie elektronicznych obiegów (Workflow);
 • Automatyzacja obiegu faktur kosztowych oraz innych dokumentów przychodzących z wykorzystaniem usług uczenia maszynowego (OCR+AI);
 • Integracja ze znanymi narzędziami i zewnętrznymi źródłami danych (API);
 • Tworzenie i praca z dokumentami oraz automatyczne generowanie wydruków Word, Excel, PDF;
 • Zastosowanie podpisu elektronicznego.

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora. Do zobaczenia w nowym roku!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 25.01.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Mateusz Illg
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też