Currently set to Index
Currently set to Follow

Wersja demonstracyjna Systemu Business Navigator – Moduł BMP

Kategoria: Aktualności

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom udostępniamy wersję demonstracyjną systemu Business Navigator – moduł Modelowanie procesów biznesowych (BPM). Wersja demonstracyjna przedstawia zastosowania programu i korzyści jakie może dać jego wdrożenie.

Aby umożliwić Państwu pełne zapoznanie się z możliwościami modułu “zamodelowaliśmy” procesy biznesowe zachodzące w fikcyjnej firmie produkcyjnej. Skonstruowana w ten sposób wersja demonstracyjna z jednej strony umożliwi Państwu zapoznanie się z jego możliwościami na gotowym już przykładzie, a z drugiej strony dzięki temu, że system jest zbudowany jako aplikacja przeglądarkowa da również możliwość samodzielnego przetestowania poszczególnych funkcjonalności bez konieczności jego instalacji.

Szczegółowe informacje na temat modułu znajdują się w zamieszczonych na końcu artykułu materiałach informacyjnych.
Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dostępu do wersji testowej programu, prosimy o kontakt telefoniczny (012 633 50 04 wew. 113) lub mailowy (biuro@archman.pl).

Po kontakcie jeden z naszych konsultantów umówi się z Państwem na krótkie spotkanie, którego celem będzie prezentacja systemu. Po spotkaniu jeśli będą Państwo zainteresowani otrzymają Państwo darmowy 30 – dniowy dostęp do wersji demonstracyjnej. Dodatkowo możliwe jest również udostępnienie na okres do 30 dni wersji programu, w której możliwe będzie modelowanie procesów biznesowych zachodzących w Państwa firmie. Dopiero po tym okresie podejmują Państwo decyzję o ewentualnym zakupie.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też