Currently set to Index
Currently set to Follow

Witamy MMRC w sieci partnerskiej Archmana

Kategoria: Aktualności
Witamy MMRC w sieci partnerskiej Archmana | Aktualności Archman

Miło nam poinformować, że do grona naszych partnerów dołączyła firma consultingowa MMRC, od lat skutecznie doradzająca swoim klientom w zakresie optymalizacji procesów biznesowych i systemu controllingu, a także wdrażania rozwiązań informatycznych wspierających controlling.

Doświadczenie firmy w obszarze usług konsultingowych daje ciekawą i obiecującą perspektywę współpracy. MMRC doradza i towarzyszy klientom podczas tworzenia efektywnych strategii rozwoju biznesu, osiągania konkretnych celów firmy oraz poprawy jakości procesów biznesowych.

Niewątpliwie, dla budowy wydajnego modelu biznesowego kluczowy jest wybór odpowiednich narzędzi informatycznych zapewniających digitalizację dokumentacji, przejrzyste obiegi dokumentów oraz automatyzację rutynowych zadań. Cieszymy się, że to właśnie NAVIGATOR został wybrany przez firmę jako najlepsze rozwiązanie dla klientów.

„NAVIGATOR to oprogramowanie, które daje wiele możliwości dla rozwoju biznesu.

Funkcjonalność systemu umożliwia usprawnienie praktycznie dowolnego procesu w firmie – od księgowości po złożone procesy produkcyjne. Dużą zaletą jest również intuicyjność obsługi narzędzia. To wszystko z pewnością docenią nasi klienci. Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów Archmana” – zadowolenie z nawiązanego partnerstwa podziela też partner w MMRC Wojciech Brzozowski.

Współpraca między Archmanem a MMRC polegać będzie na wsparciu w pozyskaniu potencjalnych klientów.

Z radością witamy MMRC w naszej sieci partnerskiej i życzymy sobie dobrej, owocnej współpracy!

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też