Currently set to Index
Currently set to Follow

Współpraca z Centrum Coachingu Progres

Kategoria: Aktualności

Mamy przyjemność powiadomić Państwa, że w październiku 2012 roku rozpoczęliśmy współpracę z Centrum Coachingu PROGRES – zespołem trenerów biznesu, akredytowanych coachów oraz konsultantów.

Firma zajmuje się coachingiem biznesowym, coachingiem zespołów, szkoleniami biznesowymi, oraz doradztwem w zakresie zarządzania personelem. Współpraca z CCProgres obejmowała będzie wykorzystanie naszego systemu Business Navigator w zakresie zadań takich jak: zarządzanie strukturą organizacyjną, tworzenie opisów stanowisk pracy, prowadzenie ocen okresowych i rozmów rozwojowych, zarządzanie nieobecnościami oraz zarządzanie szkoleniami. Wspomniane funkcje systemu Business Navigator zastosowane będą przez CCProgres usprawniając usługi świadczone przez firmę.

Więcej informacji na temat oferty CCProgres znajdą Państwo na stronie internetowej: ccprogres.pl

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy