Currently set to Index
Currently set to Follow

Współpraca z ECDDP

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w marcu 2012 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą ECDDP Sp. z o. o. – jedną z wiodących polskich firm doradztwa podatkowego, która zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług doradczych i szkoleniowych z zakresu prawa, podatków oraz rachunkowości.

Nawiązanie współpracy pozwoliło przede wszystkim poszerzyć ofertę naszej firmy o kompleksowe badanie sprawozdań finansowych oraz doradztwo podatkowe. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz świadczonych przez nią usług dostępne są na stronie www.ecddp.pl

Dlaczego firma ECDDP? 1. Należy do grona największych i najszybciej rozwijających się polskich firm doradztwa podatkowego, regularnie nagradzanych wysokimi pozycjami w specjalistycznych rankingach uznanych mediów. 2. Obecnie ECDDP to grupa spółek świadczących szeroki wachlarz usług doradczych w kraju i za granicą.
Dla naszych klientów partnerstwo z firmą ECDDP daje możliwość skorzystania z nowych usług, bez konieczności poszukiwania kolejnych usługodawców. Zapraszamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą usług consultingowych dostępną na naszej stronie.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy