Currently set to Index
Currently set to Follow

Wykorzystaj swój bon na cyfryzację w Archman – dofinansowanie na wdrożenie platformy NAVIGATOR

Kategoria: Aktualności

6 września 2021 roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs dla małych i średnich przedsiębiorstw, z nagrodą w postaci dofinansowania inwestycji związanych z cyfryzacją. Celem projektu jest wsparcie MŚP podczas pandemii koronawirusa. W trakcie konkursu biznesy zawalczyli o nawet 225 000 złotych bezzwrotnego dofinansowania. Ale na co dokładnie można przeznaczyć bon na cyfryzację? Czym właściwie jest cyfryzacja? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Cyfryzacja jest procesem, który jest skutkiem postępu technologicznego; ma na celu zastąpienie tradycyjnych procesów biznesowych procesami opartymi na nowoczesne technologie. Obszar cyfryzacji obejmuje digitalizacje – przekształcenie informacji istniejącej na papierze do formy elektronicznej. Te pojęcia pochodzą z czasów, kiedy m.in. biblioteki dopiero zaczynali proces przeformatowania papierowych materiałów do materiałów elektronicznych.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, inaczej zwana PARP, przeznaczyła bony na cyfryzacje na kilka rodzajów produktów lub usług, które mają na celu pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom w procesie cyfryzacji. Zakres obejmuje zakup oprogramowania, środków trwałych (np. komputerów) lub doradztwa, badź konsultacji biznesowej.

W związku z tym zachęcamy do skorzystania się z bonów na cyfryzację na zakup platformy NAVIGATOR.

NAVIGATOR jest platformą ECM/Workflow, pozwalającą na automatyzację powtarzalnych procesów, optymalizację przepływu pracy i digitalizacji dokumentacji za pomocą technologii OCR i AI. Ponadto, dzięki technologii błyskawicznej budowy aplikacji RAD, istnieje możliwość budowy indywidualnych aplikacji biznesowych bez konieczności zatrudnienia zespołu programistów.

Dlaczego warto zainwestować w platformę NAVIGATOR?

  • Doradztwo w cenie: wspólnie opracujemy model wdrożenia platformy w Państwa firmie. Indywidualnie dopasujemy różne moduły platformy i razem stworzymy system, który pozwoli na komunikację, przepływ i cyfryzację dokumentów, prace analityczną i wiele więcej.
  • Ulepszenie procesów biznesowych opłaca się w przeszłości. Posiadanie nowoczesnego sprzętu jest niezbędne, ale inwestycje, które są skierowane na ulepszenie modelu pracy przyniosą niezaprzeczalne korzyści, takie jak oszczędność czasu, a tym samym kosztów. Dobrze optymalizowane procesy pomogą zbudować strategie biznesowa, która się przełoży na zyski, które potem można będzie reinwestować w nowy sprzęt.

Wierzymy w to, że cyfryzacja jest kluczem do sukcesu w szybko zmieniających się realiach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, abyśmy mogli przygotować dla Państwa indywidualną ofertę.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też