Czy istnieje lepsza okazja, by sprawdzić nasz nowy system? Właśnie uruchomiliśmy szybką metodę na postawienie własnego środowiska w systemie Navigator365. Założenie konta zajmie ci zaledwie kilka minut. Sprawdź sam/a!
Konto demo Navigator365
Dzięki kontu demo otrzymasz dostęp do wszystkich gotowych aplikacji (CRM, Zakupy, Szkolenia, Rekrutacja i wiele innych), przetestujesz je i rozszerzysz o własne formularze i procesy.
Ale to nie wszystko!
Przykładowy dashboard i lista aplikacji
Twoje środowisko, to twoja piaskownica, dlatego będziesz mógł/mogła stworzyć w nim swoje własne aplikacje.
Chcesz sprawdzić, jak można uprościć twoje procesy?
Zarejestruj się tutaj!
Jak założyć konto demo?
Tutaj znajdziesz instrukcję (jeśli w ogóle będzie potrzebna) i filmy instruktażowe, które wprowadzą cię w podstawy używania Navigatora365.
Miłego korzystania z systemu!
Fascynuje go tworzenie, dlatego w firmie zajmuje się marketingiem kreatywnym. Dużo pisze – czasem artykuły popularnonaukowe dla Holistic.news, innym razem powieści fantasy do szuflady. Projektuje również gry planszowe i karciane, nazywa to „odskocznią od digitalizacji”.



