Currently set to Index
Currently set to Follow

Program partnerski

Jesteśmy otwarci na świat.
Na jasnych zasadach współpracujemy z firmami z Europy, które – wyposażone w naszą merytorykę, sprzedają i wdrażają system NAVIGATOR.

Z kim współpracujemy?

Firmy lead-generation

Firmy wdrożeniowe

Firmy consultingowe

Nasi kluczowi partnerzy

Tarkus logo

Opolski producent oprogramowania wyspecjalizowany w programach księgowych, magazynowych oraz zamówieniowych. Świadczą również usługi wdrożeniowe i konsultingowe.

MMRC logo

Firma doradcza oferująca usługi gruntownej analizy ścieżek rozwoju przedsiębiorstwa oraz ich długoterminowej realizacji.

Dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwami z różnych branż, zajmujący się również pełną obsługą wdrożeniową, wsparciem wyboru oraz obsługą serwisową.

Co oferujemy?

Dlaczego warto?

Nowoczesne innowacyjne produkty

NAVIGATOR umożliwia uporządkowanie procesów biznesowych w firmie oraz błyskawiczną budowę własnych aplikacji. Wartość systemu doceniły największe firmy w kraju i za granicą, z którymi utrzymujemy długoletnie relacje.

Przejrzyste zasady współpracy

W Archmanie stawiamy przede wszystkim na budowanie relacji z partnerami. Z nami możesz liczyć na pełną transparentność oraz sprawiedliwe traktowanie.

Realne do osiągnięcia KPI

Bardzo dobrze znamy rynek. Nie będziemy wymagać gruszek na wierzbie. Gwarantujemy zdroworozsądkowe podejście do wyznaczania celów.

Ugruntowana pozycja marki na rynku

Należymy do ścisłej czołówki firm oferujących rozwiązania klasy ECM/Workflow w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne portfolio klientów i, co ważniejsze, ich zaufanie.

Jak zostać partnerem?

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Programu partnerskiego.

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy

    Formularz to najlepszy sposób, aby się z nami skontaktować. Wiemy, że na czekaniu nikt z nas nie skorzysta, dlatego obiecujemy odpowiedzieć na przesłane zapytanie w tempie błyskawicy. Oczywiście możesz także do nas zadzwonić lub wybrać rozmowę przez media społecznościowe: Facebook oraz Linkedin.

    Mateusz Illg

    Lider sprzedaży – Polska