Currently set to Index
Currently set to Follow

KARIERA W ARCHMAN

PRACA W DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCEJ SIĘ FIRMIE TO CIĄGŁY ROZWÓJ I DOSKONALENIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI

Charakter naszej działalności sprawia, że stale poszukujemy osób, czy to dla potrzeb własnych, czy dla potrzeb naszych Klientów. Pragniemy rozmawiać z osobami solidnymi i kreatywnymi (zgodnie z misją firmy), doświadczenie i wiek mają znaczenie drugorzędne. Poszukujemy zarówno doświadczonych pracowników jak i młodych, ambitnych studentów chętnych do współpracy i rozwoju.

Głównymi obszarami, w ramach których rekrutujemy pracowników są:

  • finanse i rachunkowość
  • szeroko rozumiane zarządzanie (w każdej firmie profil stanowiska jest trochę inny)
  • informatyka (w zakresie projektowania i utrzymywania aplikacji wspomagających zarządzanie)
Kreatywna praca w firmie Archman

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres: praca@archman.pl lub zarejestrowanie swojej aplikacji w naszym systemie rekrutacyjnym.

Do CV należy dołączyć adnotację o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Menu