Currently set to Index
Currently set to Follow

Kreator aplikacji No-Code / Low-Code RAD

INTUICYJNE NARZĘDZIE DO BUDOWY APLIKACJI NO-CODE/LOW-CODE

Masz pomysł na aplikację, której wdrożenie jest kluczowe dla rozwoju Twojego biznesu? Nie trać czasu na poszukiwanie zespołu programistów, sporządzanie kosztorysów, akceptację kosztów. Dzięki platformie no-code/low-code możesz samodzielnie realizować własne pomysły na aplikacje usprawniające procesy biznesowe bez konieczności posiadania umiejętności programowania.

W systemie NAVIGATOR masz do dyspozycji zestaw intuicyjnych narzędzi umożliwiających budowę aplikacji w ekstremalnie krótkim czasie. Platforma Low-Code / No-Code umożliwia szybkie budowanie aplikacji biznesowych, które są bezpieczne, łatwe w utrzymaniu i proste w modyfikacji.

Proces tworzenia aplikacji biznesowych No-Code / Low-Code:

Zaprojektuj formularz

Zbuduj własny formularz lub skorzystaj z wbudowanego rozwiązania. Tworząc personalizowane formularze, możesz również bazować na bibliotece szablonów. Projektowanie formularzy w NAVIGATORZE jest proste, wygodne i szybkie.

Personalizuj listy

Przeglądaj duże ilości danych, korzystając z przejrzystych list. Sam decydujesz, jak posortować i zwizualizować potrzebne Ci informacje. Wyszukiwanie wewnątrz systemu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i proste. Kolejność kolumn zmienisz w kilka kliknięć.

Stwórz szablony dokumentów

Zaprojektuj szablony dokumentów i oszczędź czas na ich rejestracji. Samodzielnie zdefiniuj pola w formularzach, które powinny być widoczne, ukryte, edytowalne lub wymagane. Zarządzaj uprawnieniami, schematami numeracji oraz konwertowaniem danych.

Dostosuj pulpity

Pozwól swoim pracownikom na szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych narzędzi. Personalizuj istniejące pulpity dodając najbardziej potrzebne widżety lub zaprojektuj własny. Dodaj odrobinę osobistego akcentu do wyglądu systemu.

Opracuj obieg szyty na miarę

Różne procesy wymagają różnych ścieżek obiegu. Od procesów szytych na miarę dzieli Cię dosłownie kilka kliknięć. W NAVIGATORZE zaprojektujesz dowolny obieg za pomocą prostego kreatora metodą przeciągnij i upuść.

Analizuj raporty interaktywne

Używając NAVIGATORA, możesz nie tylko reagować na rzeczywistość, ale również przewidywać zmiany. Wdrożenie zaawansowanych metod analitycznych zmieni podejście do procesu decyzyjnego. Twórz interaktywne raporty i dashboardy na podstawie danych z kostek OLAP.

Dlaczego platforma no-code/low-code idealnie sprawdza się w biznesie?

 • Technologie no-code/low-code idealnie sprawdzają się w przypadku tworzenia aplikacji optymalizujących procesy biznesowe.
 • Odpowiednie rozwiązania mogą tworzyć sami użytkownicy, uwzględniając swoje realne potrzeby.
 • Budowanie aplikacji w technologiach no-code/low-code pozwala na znaczące zaoszczędzenie czasu i ograniczenie kosztów związanych z opracowaniem rozwiązania autorskiego.
 • Do zbudowania aplikacji w NAVIGATORZE nie potrzebujesz wsparcia kilkuosobowego działu IT. Wystarczy pomysł.
 • Rozwijanie i dostosowywanie aplikacji do zmieniających się warunków na rynku czy w organizacji staje się znacznie szybsze i łatwiejsze.
 • Minimalizacja kodu to minimalizacja błędów.
 • Aplikacje modułowe (typu LEGO) wymagają mniejszej dokumentacji.

Zastanawiasz się nad zakupem kreatora aplikacji No-Code / Low-Code NAVIGATOR?  Formularz to najlepszy sposób, aby się z nami skontaktować. Twoja wiadomość trafi do jednego z naszych handlowców, który w tempie błyskawicy odpowie na przesłane zapytanie. Oczywiście możesz także do nas zadzwonić lub wybrać rozmowę przez media społecznościowe: Facebook oraz Linkedin.

  Mateusz Illg

  Lider sprzedaży - Polska
  Menu