Archman i WSEI inwestują w sztuczną inteligencję

Kategoria: Aktualności

Partnerstwo Archman z Wyższą Szkołą Ekonomii i Informatyki w Krakowie nabiera rozpędu. W 2015 roku uczelnia uruchomiła dla nas program łowienia talentów wśród studentów informatyki. W zamian wyposażyliśmy naszego partnera w pełną wersję systemu Business Navigator oraz wspomagamy w tworzeniu dedykowanych dla uczelni modułów.

W roku 2016 uruchamiamy kolejne punkty strategicznej współpracy, z których najistotniejszy dotyczy budowania zespołów składających się z praktyków, pracowników naukowych, najlepszych studentów do innowacyjnych projektów związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w systemach wspomagających zarządzanie. Celem jest wytworzenie unikalnych rozwiązań wykorzystujących narzędzia data-minigu i text-miningu w ramach takich zadań jak zarządzanie bezpieczeństwem danych, zarządzanie ryzykiem transakcyjnym, ergonomia pracy z systemem, wyszukiwanie kontekstowe, przetwarzanie języka naturalnego.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy