Currently set to Index
Currently set to Follow

Archman laureatem nagrody Złoty Bit 2021. Podsumowanie Summit EOIF 2021 GigaCon

Kategoria: Aktualności

Tegoroczna edycja Summit EOIF 2021 GigaCon była dla nas wyjątkowo udana. Zespół Archmana został wyróżniony nagrodą Złoty Bit 2021 za najlepsze rozwiązanie zaprezentowane podczas wydarzenia, w naszych prelekcjach wzięło udział ponad 400 osób, a zainteresowanie NAVIGATOREM i liczba indywidualnych rozmów przebiła nasze najśmielsze oczekiwania.

W tym roku mieliśmy przyjemność być głównym sponsorem największej w Polsce konferencji poświęconej tematyce elektronicznego obiegu dokumentacji i automatyzacji procesów biznesowych. Podczas dwóch dni pełnych wiedzy i insightów nie tylko zaprezentowaliśmy najnowocześniejsze rozwiązania do transformacji biznesu pozwalające wznieść efektywność pracy na kolejny poziom, ale także ufundowaliśmy nagrodę specjalną – IPad 2020.

Nasi eksperci, Marcin Kowalski i Mateusz Illg, opowiedzieli o jednych z najważniejszych trendów technologicznych na 2021 rok wymienionych przez Instytut Gartnera, czyli o hiperautomatyzacji i modelu anywhere operations. Mocno praktyczne prezentacje w oparciu o konkretne przypadki użycia NAVIGATORA przypadły do gustu publiczności. Dziękujemy serdecznie za wszystkie komentarze wysoko oceniające pracę naszych prelegentów i zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie do udziału w Summit EOIF 2021 GigaCon oraz Państwa głosy w konkursie Złoty Bit. Ta prestiżowa nagroda jest dla nas tym bardziej cenna, że została przyznana przez samych uczestników konferencji.

Rozstrzygnęliśmy również konkurs na nagrodę specjalną – IPad 2020. Zwycięzcą został Pan Paweł Mierzejewski, który zdobył maksymalną liczbę punktów, rozwiązując quiz na podstawie materiałów z naszych wystąpień. Serdecznie gratulujemy i prosimy o sprawdzenie adresu mailowego podanego w formularzu quizu.

Dla tych, którym nie udało się posłuchać naszych ekspertów podczas konferencji mamy dobre informację. Nagrania będą wkrótce dostępne na naszych profilach na LinkedInie i na Facebooku.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy