Currently set to Index
Currently set to Follow

Wygraj iPada – weź udział w prelekcjach Archmana na SUMMIT EOIF GigaCon 2021

Kategoria: Aktualności
Wygraj iPada - weź udział w prelekcjach Archmana na SUMMIT EOIF GigaCon 2021

Jako sponsor główny tegorocznej edycji największej w Polsce konferencji poświęconej tematyce elektronicznego obiegu dokumentów przygotowaliśmy dla uczestników SUMMIT EOIF 2021 konkurs, w którym do wygrania jest tablet Apple iPad 2020.

 4 i 5 sierpnia wystąpimy dla Was z dwoma prelekcjami, podczas których opowiemy o najnowszych trendach technologicznych w obszarze digitalizacji dokumentacji. Nasi eksperci, Marcin Kowalski i Mateusz Illg, zdradzą tajniki hiperautomatyzacji i opowiedzą o modelu anywhere operations, które są przyszłością pracy w realiach hybrydowych. Podczas wystąpienia Mateusza udostępnimy na czacie spotkania link do quizu, za pomocą którego wyłonimy zwycięzcę.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Dołącz do obu naszych prelekcji: 4 i 5 sierpnia o godz. 10:05.
  2. Odpowiedz na pytania quizu na podstawie wiedzy, zdobytej podczas prelekcji naszych ekspertów. Link do formularza udostępnimy w meeting roomie i na czacie spotkania 5 sierpnia o godz. 10:05. Na odpowiedzi czekamy do końca drugiego dnia konferencji (5 sierpnia do godz. 16:00). 
  3. Osoba, która jako pierwsza prześle formularz z największą liczbą punktów zostanie zwycięzcą.

Udział w SUMMIT EOIF GigaCon 2021 jest darmowy dla uczestników spoza branży IT pod warunkiem wcześniejszej rejestracji tutaj

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też