Konferencja Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Weźmiemy udział w konferencji “Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”, gdzie przedstawiciele wiodących firm zaprezentują innowacyjne rozwiązania oraz narzędzia do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Przedstawimy Case Study naszego rozwiązania NAVIGATOR w KGHM Polska Miedź S.A. 

Temat naszego wykładu: Cyfryzacja Procesów B+R w KGHM

Agenda wystąpienia:

 • Przegląd funkcjonalności systemu NAVIGATOR w KGHM:
  1. Elektroniczny obieg dokumentów
  2. Automatyzacja procesów
  3. Automatyzacja generowania dokumentów
  4. Podpisy elektroniczne
  5. Analityka
 • Ilościowe i jakościowe efekty wdrożenia

Prelegentami naszego wykładu będą nasz prezes Marcin Kowalski oraz Piotr Spaliński, którego doświadczenie obejmuje pracę na samodzielnych stanowiskach inżynierskich w KGHM Polska Miedź SA od 2011 roku, w obszarze badań i rozwoju.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość podzielenia się naszym doświadczeniem i wiedzą podczas tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Do zobaczenia na konferencji!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 25.01.2024
Miejsce: online
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też