Nowości w NAVIGATORZE | wersja 6.9

Kategoria: Aktualności

Jak co kwartał, przedstawiamy nową wersję NAVIGATORA, która wzbogaca nasze oprogramowanie o nowe funkcjonalności oraz usprawnienia.

Nowości:

 • Zmiany w konfiguracji listy: teraz możesz generować listy poprzez wybór kolumn.
 • Rozbudowa sterowania wykonawcami kroku procesu: umożliwiamy bardziej precyzyjne sterowanie procesem.
 • Zmiana prezentacji wykonania procesu: dodaliśmy dwa nowe statusy: “Oczekuje na warunek” oraz “Nie udało się wykonać”, co ułatwia śledzenie postępów w procesie.
 • Ustawienie statusu przy starcie procesu: dodaliśmy nowy status “Zarejestrowany” dla procesów, w których konieczne jest jego ustawienie po zapisaniu dokumentu. Jest to szczególnie przydatne w kontekście zarządzania dokumentami z KSeFu.

Ulepszenia:

 • Rozbudowa integracji z KSeF: dodaliśmy nowe akcje, umożliwiając jeszcze bardziej efektywną integrację z KSeF.
 • Archiwizacja płatności: rozszerzyliśmy moduł Płatności o możliwość archiwizowania starych płatności.
 • Łatwiejszy dostęp do edycji procedur i typów dokumentów: dzięki ulepszeniom w nawigacji użytkownicy mogą szybciej i łatwiej dostosowywać procedury i typy dokumentów do swoich potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją techniczną, gdzie szczegółowo opisujemy wersję systemu 6.9, wraz ze zrzutami ekranu z systemu. 

Dołącz do grona osób, które jako pierwsze dowiadują się o nowych funkcjonalnościach NAVIGATORA! Subskrybując nasz newsletter dla Klientów i Partnerów, będziesz na bieżąco z nowościami, webinarami oraz informacjami branżowymi.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też