Ewolucja NAVIGATORA: Jaka to wersja systemu?

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

W świecie technologii nieustanny rozwój i doskonalenie produktu są kluczowe. Dlatego system NAVIGATOR stale ewoluuje, dzięki cennym opinii naszych klientów, co kwartał dostarczając nową, ulepszoną i bardziej zaawansowaną wersję.

Zapraszamy Was na prezentację najnowszych funkcjonalności NAVIGATORA, która odbędzie się online 9 listopada. Podczas tego wydarzenia odkryjecie, jakie nowości przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Aktualizacje systemu to krok w stronę jeszcze wydajniejszego i bardziej zaawansowanego NAVIGATORA. Dołącz do społeczności NAVIGATOR, by by być na bieżąco z aktualizacjami i wspólnie kształtować przyszłość platformy!

Do zobaczenia na webinarze!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Rozpocznie się: 09.11.2023
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też