Currently set to Index
Currently set to Follow

Spotkajmy się w Lizbonie na Web Summit 2021

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Archman w Lizbonie na Web Summit 2021

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że przedstawiciele Archman pojawią się na Web Summit 1-4 listopada 2021 roku.

Web Summit to – według magazynu Forbes – najlepsza międzynarodowa konferencja technologiczna, podczas której CEO największych firm na rynku, a także przedstawiciele wielu startupów mają okazję uczestniczyć w serii wykładów, dyskusji i warsztatów. Organizatorem Web Summit jest firma z Dublina, a sama konferencja ma miejsce w Lizbonie. 

Mottem przewodnim przyświecającym całemu wydarzeniu jest proste pytanie: gdzie kieruje nas przyszłość? Zespół Archman odpowiada: w stronę absolutnej digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych. Cieszymy się na spotkanie z obecnymi i przyszłymi partnerami i klientami, aby móc wspólnie uczestniczyć w procesie kształtowania najnowszych trendów technologicznych.

Nasz udział w Web Summit ma na celu nawiązanie nowych, długotrwałych kontaktów z klientami, a także z partnerami biznesowymi. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Do zobaczenia na Web Summit 2021!

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 01.11.2021
Miejsce: Lizbona, Portugalia
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też