Currently set to Index
Currently set to Follow

Spotkajmy się w Düsseldorfie na European Collaboration Summit

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Spotkajmy się na European Collaboration Summit | Archman Wydarzenia

Mamy przyjemność poinformować, że przedstawiciele Archman pojawią się na European Collaboration Summit w Düsseldorfie w 2021 roku. 

Między 29 listopada a 1 grudnia spotkamy się z MVP firm z całej Europy, a w szczególności z przedstawicielami Microsoftu, aby posłuchać i porozmawiać o przyszłości technologii w biznesie, którą my widzimy jako zdominowaną przez digitalizację i automatyzację.

Konferencja European Collaboration Summit to cykl przemówień, dyskusji i warsztatów, podczas których poruszone zostaną tematy takie jak przyszłość miejsca pracy, transformacja cyfrowa, a także najnowsze aplikacje biznesowe. My w Archmanie już teraz budujemy narzędzia do stworzenia biura przyszłości i cieszymy się mając możliwość uczestniczenia w kreowaniu nowego spojrzenia na zdigitalizowaną współpracę.

Nasz udział w European Collaboration Summit ma na celu nawiązanie nowych, długotrwałych kontaktów z klientami, a także z partnerami biznesowymi. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Do zobaczenia na European Collaboration Summit 2021!

+ posts

Junior Marketing Manager w Archman. Entuzjastka nowych technologii, w szczególności rozszerzonej rzeczywistości i wearables. Na codzień zajmuje się content marketingiem i administracją strony i profili w social mediach.

Rozpocznie się: 29.11.2021
Miejsce: Düsseldorf, Niemcy
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też