Currently set to Index
Currently set to Follow

E-Faktury w NAVIGATORZE. KSeF mnie to obchodzi!

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
E-Faktury w NAVIGATORZE. KSeF mnie to obchodzi!

Obsługa dokumentów potrafi być nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy mamy do czynienia z dużą ilością dokumentów, pochodzącą z więcej niż jednego źródła. System NAVIGATOR stworzony został, by uprościć procesy, które wiążą się z fakturami, umowami, czy ofertami. 

Webinar ten będzie drugim naszym szkoleniem prowadzonych podczas konferencji online Gigacon EOIF Summit 2022. Odbędzie się on 28.07.2022 o godzinie 10:05. Z dumą możemy poinformować, iż w tym roku jesteśmy głównym sponsorem wydarzenia, którego tematyka obraca się wokół narzędzi do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. W tym samym dniu zostanie również otwarta możliwość wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania będzie nowy smartwatch SAMSUNG Galaxy Watch 4.

Podczas konferencji, nasz ekspert Mateusz Illg, przedstawi Państwu, jak efektywna może być integracja systemu ECM z KSeF’em oraz jak zautomatyzować pracę na dokumentach, nie tylko dla działu księgowego.

 

Wydarzenie jest całkowicie darmowe, wymaga jednak uprzedniej rejestracji. Prowadzone będzie w języku polskim.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 28.07.2022
Miejsce: online
Prowadzący: Mateusz Illg
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też