Podsumowanie konferencji European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Kategoria: Aktualności
Podsumowanie konferencji European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Nasz zespół wrócił już z konferencji European Collaboration Summit 2023 i ze szczerością możemy powiedzieć, że wydarzenie to było wspaniałym sukcesem NAVIGATORA365.

W tegorocznej edycji wydarzenia, mającego miejsce w Dusseldorfie udział wzięło około 2500 osób i 75 sponsorów. My jako platynowy sponsor oprócz wystawienia naszego pięknego stoiska, mieliśmy również przyjemność przeprowadzić prelekcję na temat: “No-code. The power of simplicity.”, który okazał się być strzałem w dziesiątkę, przyciągając nie tylko entuzjastów nowych trendów technologicznych, ale również osoby, nie mające wcześniej do czynienia z podobnymi rozwiązaniami.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej sesji, oraz którzy mieli okazję porozmawiać z nami przy naszym stoisku. Rozpiera nas duma, wiedząc że NAVIGATOR365 zdobywa coraz większą rozpoznawalność i uwielbienie.

Więcej na temat konferencji i aktualności znajdziesz na naszych social mediach:

LinkedIn

Facebook

YouTube

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też