Podsumowanie konferencji European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Kategoria: Aktualności
Podsumowanie konferencji European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Nasz zespół wrócił już z konferencji European Collaboration Summit 2023 i ze szczerością możemy powiedzieć, że wydarzenie to było wspaniałym sukcesem NAVIGATORA365.

W tegorocznej edycji wydarzenia, mającego miejsce w Dusseldorfie udział wzięło około 2500 osób i 75 sponsorów. My jako platynowy sponsor oprócz wystawienia naszego pięknego stoiska, mieliśmy również przyjemność przeprowadzić prelekcję na temat: “No-code. The power of simplicity.”, który okazał się być strzałem w dziesiątkę, przyciągając nie tylko entuzjastów nowych trendów technologicznych, ale również osoby, nie mające wcześniej do czynienia z podobnymi rozwiązaniami.

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszej sesji, oraz którzy mieli okazję porozmawiać z nami przy naszym stoisku. Rozpiera nas duma, wiedząc że NAVIGATOR365 zdobywa coraz większą rozpoznawalność i uwielbienie.

Więcej na temat konferencji i aktualności znajdziesz na naszych social mediach:

LinkedIn

Facebook

YouTube

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy