Bierzemy udział w konferencji Valencia Digital Summit 2023

Kategoria: Aktualności

W ostatnim kwartale 2023 roku weźmiemy udział w jednej z największych międzynarodowych konferencji Valencia Digital Summit.

Mamy ogromną przyjemność ogłosić nasz udział w jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń technologicznych tego roku – Valencia Digital Summit, który odbędzie się w ostatnim kwartale 2023 roku.

Valencia Digital Summit to międzynarodowa konferencja, poświęcona najnowszym rozwiązaniom technologicznym, oferująca platformę do współpracy, nauki oraz prezentacji nowatorskich narzędzi i usług. To miejsce, gdzie spotyka się ponad 10 000 uczestników, 1500 startupów, 450 inwestorów oraz 250 prelegentów. To wydarzenie, które nie tylko inspiruje, ale także stanowi doskonałą okazję do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń.

Co więcej, z dumą ogłaszamy, że wystawiamy się na Valencia Digital Summit 2023 z naszą platformą no-code – NAVIGATOR365. Ta innowacyjna platforma umożliwia tworzenie profesjonalnych aplikacji biznesowych bez konieczności programowania, co pozwala firmom na szybką i efektywną digitalizację swoich procesów.

Będziemy na stoisku nr. 18!

Specjalnie na potrzeby Valencia Digital Summit 2023, mamy przyjemność ogłosić, że tworzymy nową aplikację na naszej platformie NAVIGATOR365. Ta aplikacja dostarczy uczestnikom konferencji unikalne narzędzie do jeszcze skuteczniejszego zarządzania zrównoważonym rozwojem firmy.

Bądźcie z nami na bieżąco, śledząc relacje z Valencia Digital Summit na naszych mediach społecznościowych:

LinkedIn
YouTube
+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też