Nowe Case Study: wdrożenie NAVIGATORA w LOTAMS

Kategoria: Aktualności

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem niezwykłym studium przypadku – transformacyjnym partnerstwem między LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) a naszą platformą NAVIGATOR.

LOTAMS, dynamicznie rozwijająca się Polska firma na rynku MRO (maintenance repair and overhaul), zrewolucjonizowała branżę lotniczą dzięki wyjątkowym usługom technicznym dla samolotów wąsko- i szerokokadłubowych. Współpracując z wiodącymi światowymi i europejskimi liniami lotniczymi, LOTAMS szczyci się dostarczaniem najwyższej jakości rozwiązań, które stawiają na pierwszym miejscu zadowolenie klienta.

W szybko zmieniającym się i regulowanym krajobrazie lotniczym, utrzymanie przewagi dzięki innowacyjnym praktykom jest niezbędne. LOTAMS rozumiał znaczenie modernizacji i poszukiwał elastycznego rozwiązania, które zaspokoiłoby rosnące potrzeby w zakresie zarządzania dokumentami, przy jednoczesnym przestrzeganiu rygorystycznych przepisów branżowych, takich jak RODO. Rosnąca liczba klientów i samolotów jeszcze bardziej zwiększyła potrzebę wydajnego systemu do obsługi różnorodnych dokumentów, w tym dokumentacji kadrowej, plików administracyjnych i danych finansowych.

Odkryj, w jaki sposób NAVIGATOR umożliwił LOTAMS zwiększenie wydajności, przyspieszenie przetwarzania dokumentów i podejmowanie decyzji opartych na danych. Zobacz cyfrową transformację, jaką przeszła firma LOTAMS, przekształcając swoje procedury zarządzania dokumentami.

Przeczytaj pełne Case Study, aby poznać intrygujące szczegóły tej współpracy. 

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy