Wspieramy przyszłych Citizen Developerów – Archman patronem nowego kierunku studiów podyplomowych no-code

Kategoria: Aktualności

Z dumą ogłaszamy, że jesteśmy patronem studiów podyplomowych “Budowa i Utrzymanie Aplikacji No-code” na WSEI.

W ścisłej współpracy z uczelnią, stworzyliśmy jedne z pierwszych studiów podyplomowych w Polsce, dedykowane przygotowaniu przyszłych citizen developerów i projektantów no-code.

Nasza pasja do innowacyjnych rozwiązań IT skłoniła nas do udostępnienia naszego oprogramowania no-code NAVIGATOR365 studentom Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki oraz stworzenia dedykowanego przedmiotu, który w pełni poświęcony jest budowie aplikacji zorientowanych na proces. 

Citizen Development – innowacja w świecie IT

Pragniemy zapewnić przyszłym studentom pełne wsparcie w ich dążeniu do nauki i rozwoju w dziedzinie no-code developmentu. Dlatego wśród przedmiotów znajdą się takie, jak wprowadzenie w UI/UX, Bezpieczeństwo danych oraz warsztaty narzędziowe z ChatGPT, Bubble, Webflow i N365.

Przyszli projektanci no-code będą w stanie tworzyć aplikacje biznesowe, strony internetowe, oraz aplikacje zewnętrzne bez konieczności kodowania. Nie mniej ważnym aspektem jest także aspekt biznesowy – ukończenie kierunku pozwoli studentom nauczyć się przekształcać procedury biznesowe na zautomatyzowane procesy. 

Jako patron kierunku, stworzyliśmy dedykowany przedmiot, który skupia się wyłącznie na tworzeniu aplikacji zorientowanych na procesy. To właśnie tam studenci zdobędą wiedzę na temat technik no-code, pozwalających na szybkie prototypowanie i tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Przedmiot ten jest opracowany w sposób praktyczny i dostarcza studentom umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym świecie IT.

Dołącz do nas w odkrywaniu nowych możliwości

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy pragną rozwijać się w świecie no-code, do dołączenia do kierunku “Budowa i Utrzymanie Aplikacji No-code”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie odkryjemy nowe możliwości w dziedzinie tworzenia rozwiązań no-code, które przyniosą korzyści dla naszych studentów i branży IT jako całości.

Więcej informacji znajdziesz na stronie uczelni. Nie zwlekaj, zapisz się na edycję październikową. 

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też