Currently set to Index
Currently set to Follow

Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Zapraszamy na kolejne spotkanie, na którym przedstawimy Państwu zalety wykorzystywania sztucznej inteligencji w automatyzacji procesów biznesowych. Pokażemy, jak krok po kroku następuje uczenie systemu – od rozpoznawania tekstu poprzez klasyfikację typu dokumentu aż po analizę treści i wyszukiwanie kontekstowe.

Podczas webinaru pokażemy Państwu, jak NAVIGATOR za pomocą funkcjonalności z obszaru Artificial Intelligence można rozwiązać problem rutynowych zadań w firmie, takich jak wprowadzanie danych z dokumentów lub ich porządkowanie.

Rozpoczniemy od demonstracji funkcji OCR, czyli optycznego rozpoznawania znaków, za której pomocą nadajemy zeskanowanym dokumentom warstwę tekstową i przygotowujemy je do dalszego procesowania.
Opracowane w ten sposób dokumenty zostaną następnie automatycznie przekazane do odpowiedniego działu na podstawie ich treści i danych historycznych. Odpowiada za to funkcja Text Classification.

Z kolei dzięki usłudze Data Capture można zapomnieć o monotonnym przepisywaniu danych z formularzy – NAVIGATOR przechwyci wszystkie potrzebne dane i automatycznie uzupełni odpowiednie pola formularzy w systemie.

Poprawności danych, które uczestniczą w elektronicznym obiegu dokumentów przypilnuje Text Analysis. Jest to funkcja, która uczy się, które części dokumentów są typowe, a które odbiegają od normy.

Agenda:

  1. OCR w NAVIGATORZE.
  2. Text Classification w NAVIGATORZE.
  3. Data Capture w NAVIGATORZE.
  4. Text Analysis, który jest częścią palety usług w ramach modułu AI.

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Po części prezentacyjnej, jak zawsze, odpowiemy na Państwa pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Prowadzący: KAMIL SIWECKI.

+ posts

Data Scientist w zespole WeDeliverAI (Archman), pasjonat matematyki, statystyki i nowych technologii. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria; absolwent modułu Machine Learning w Szkole Programowania WSEI. W codziennej pracy przygotowuje algorytmy oparte o uczenie maszynowe, wykorzystywane w systemie NAVIGATOR - rozwiązując problemy związane z automatyzacją procesów.

Rozpocznie się: 24.06.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Kamil Siwecki
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też