Currently set to Index
Currently set to Follow

Twórz

NAVIGATOR - nowoczesna platforma ECM

z możliwością budowy własnych aplikacji
biznesowych bez użycia kodu

Twórz

Nowoczesna platforma ECM Business Navigator

z możliwością budowy własnych aplikacji
biznesowych bez użycia kodu

ECM/Workflow

Skorzystaj z gotowego repozytorium formularzy i procesów dla ponad 30 typów dokumentów z możliwością dowolnej adaptacji i utworzenia nowych.

RAD/Low-code

Minimalizuj koszty i czas stworzenia profesjonalnych aplikacji biznesowych. Buduj i rozwijaj autorskie rozwiązania bez użycia kodu za pomocą kilku kliknięć.

Business Intelligence

Kontroluj finanse z wykorzystaniem oprogramowania do budżetowania i planowania. Import z plików Excel, kostki OLAP, dashboardy i tabele przestawne.

Artificial Intelligence

Automatyzuj procesowanie dowolnych dokumentów za pomocą OCR, data capture, text classification czy anomaly detection. Walidacja danych.

SYSTEM ZARZĄDZANIA DOKUMENTAMI

NAVIGATOR to inteligentna platforma informatyczna, która umożliwi Ci uporządkowanie najważniejszych procesów biznesowych w Twojej organizacji (ECM/Workflow) oraz błyskawiczną budowę własnych aplikacji (Rapid Application Development) wyposażonych w funkcjonalności Business Intelligence & Machine Learning. NAVIGATOR sprawdza się zarówno w firmie średniej wielkości, jak i korporacji zatrudniającej tysiące pracowników. To Ty zdecydujesz, czy chcesz otrzymać produkt „pod klucz”, czy rozwijać go w zgodzie z dynamiką potrzeb Twojej organizacji. A my dostarczymy Ci wybrane rozwiązanie.

Kreator aplikacji RAD

Zbuduj aplikację perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb

Platforma przypomina klocki LEGO. W ekstremalnie krótkim czasie, bez użycia kodu zbudujesz profesjonalną aplikację biznesową.

null
null

ECM / WORKFLOW

Kompleksowa platforma do pracy grupowej. Dzięki temu możesz przenieść procesy biznesowe, przepływ informacji i bezpieczeństwo danych na zupełnie inny poziom…
null
null

MES

Obsługa produkcji szyta na miarę. Żadnych zbędnych funkcji, ale wszystko czego potrzebujesz. Pełne repozytorium dokumentów, BOM’y, technologie, precyzyjne procesy…
null
null

CMMS

Zbuduj w pełni dopasowaną aplikację do obsługi maszyn i urządzeń. To proste, konfigurujesz kartoteki, ustawiasz programy serwisowe, projektujesz dokumenty i procesy…
null
null

TMS

Nie potrzebujesz 70% funkcjonalności aplikacji dedykowanych? Zbuduj te 30% perfekcyjnie, bez kompromisów. Skonfiguruj dokumenty, procesy, kartoteki, zepnij z obiegiem faktur…
null
null

Twoja aplikacja

Stwórz dowolną aplikację biznesową idealnie spełniającą potrzeby firmy. Błyskawicznie. Bez użycia kodu…
null
null

SCM

Kontroluj w pełni proces zakupowy. Od budżetów, poprzez wnioski zakupowe, postępowania, umowy, faktury na reklamacjach kończąc. 100% dopasowania do firmy..
null
null

CRM

Mały CRM, proszę bardzo? Duży? Nie ma problemu. Zbuduj takie narzędzie, które będzie pasowało do Twojej organizacji. Zepnij koniecznie z obiegiem faktur sprzedażowych i kosztowych…
null
null

HR

Zarządzaj pełnym cyklem obsługi pracownia od rekrutacji, poprzez ocenę, szkolenia na derekrutacji kończąc. Zapewnij narzędzia wymiany informacji i pracy grupowej…
null
null

Business Intelligence

Budżetowanie i analiza danych może być intuicyjna i wydajna. Z tyłu dedykowana hurtownia danych, z przodu tabele przestawne, atrakcyjne dashboardy…

Kreator aplikacji RAD

Zbuduj aplikację perfekcyjnie dopasowaną do potrzeb

Platforma przypomina klocki LEGO. W ekstremalnie krótkim czasie, bez użycia kodu zbudujesz profesjonalną aplikację biznesową.

RAD application development

Navigator365

Minimalizuj koszty, maksymalizuj korzyści

System oferowany jest również w formie usługi w chmurze. Ceny zaczynają się od 69 zł za użytkownika/miesiąc. Uproszczona konfiguracja umożliwia samodzielne wdrożenie.

Technologie

Proste rozwiązania, profesjonalne zastosowania

100% funkcjonalności platformy działa w środowisku dowolnej przeglądarki internetowej. Nie ma żadnych komponentów instalowanych. Aplikacja jest responsywna (dostosowuje się do wielkości ekranu, w tym telefonu). To sprawia, że jest łatwa w utrzymaniu dla służb IT.

Wdrożenia

Opinie naszych klientów

W porównaniu do większości systemów workflow Business NAVIGATOR wyróżnia się intuicyjnym i prostym interfejsem. System jest przyjazny dla użytkownika. Przygodę z NAVIGATOREM można rozpocząć od razu – nie ma potrzeby prowadzenia kilkudniowych szkoleń dla pracowników. Aplikacja jest elastyczna i została dostosowana do specyfiki naszej firmy. Na plus również przyjazny i szybko reagujący dział wsparcia technicznego.

Laima Līpace

Dyrektor Finansowy / Zastępca Dyrektora Generalnego

LODE SIA

Cenię Business Navigator za możliwość dużej swobody działania i usprawnienia dowolnego procesu, a ogromne wsparcie i wiedza ze strony zespołu Archman odzwierciedlają pełen profesjonalizm.

Tomasz Kopczak

Kontroler finansowy, Analityk Biznesowy IT

Polska Ceramika Ogniotrwała „Żarów” Sp. z o.o.

Wybór Business NAVIGATORA był bardzo trafioną decyzją. Narzędzie pozwala zarówno na szybkie skonfigurowanie podstawowych procesów, jak też na dowolne dostosowanie ich za pomocą rozszerzeń w języku programowania C#. Zdecydowaliśmy się na samodzielne wdrożenia narzędzia, co po małym przeszkoleniu okazało się dość łatwe. W każdej chwili mogliśmy też liczyć na wsparcie zespołu wdrożeń firmy Archman.

Michał Szewczyk

Analityk biznesowy IT

ZNAK

Aktualności

Bony na cyfryzację - wsparcie MSP | Archman
Aktualności

Bony na cyfryzację – wsparcie MSP

Transformacja cyfrowa jest ważnym elementem strategii gospodarczej Polski, dlatego dzisiaj pojawia się coraz więcej inicjatyw rządowych, które mają…
Więcej

Wydarzenia

Menu