Currently set to Index
Currently set to Follow

Tworzenie aplikacji no-code w NAVIGATORZE: obsługa wniosków zakupowych

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Tworzenie aplikacji no-code w NAVIGATORZE: obsługa wniosków zakupowych | Archman Wydarzenia

Proces zakupowy należy do najważniejszych aspektów działalności średnich i dużych przedsiębiorstw. Podczas naszego kolejnego webinaru, zaprezentujemy jak w niespełna godzinę stworzyć aplikację do obsługi wniosków zakupowych bez pomocy programisty korzystając z modułu błyskawicznej budowy aplikacji w NAVIGATORZE.

Dzięki kreatorowi RAD w NAVIGATORZE, możemy bez trudu przekuć nasz pomysł na aplikację usprawniającą dowolny proces biznesowy w realnie działające rozwiązanie. Co ważne, nie musimy posiadać umiejętności kodowania. Wszystkie elementy programu można zaprojektować w wygodnym edytorze wizualnym.

Proces tworzenia aplikacji w NAVIGATORZE można porównać do budowania z klocków LEGO – wystarczy przeciągnąć odpowiednie bloki we właściwe miejsca. Podczas najbliższego webinaru pokażemy, jakie to proste i intuicyjne.

Agenda spotkania:

 1. Pokazanie modułu sklepu.
 2. Pierwsze kroki w tworzeniu aplikacji.
 3. Przygotowanie formularza wniosku zakupowego.
 4. Tworzenie kategorii dla wniosków zakupowych, wraz z objaśnieniem, w jaki sposób zarządzać uprawnieniami w danej kategorii.
 5. Tworzenie listy dla modułu zakupowego.
 6. Projekt modułu zakupowego.
 7. Tworzenie prostej procedury akceptacji.

Webinar prowadzony będzie w języku polskim. Po części prezentacyjnej, jak zawsze, odpowiemy na Wasze pytania.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Prowadząca: GABRIELA CIOŁEK.

+ posts

Absolwentka Inżynierii Obliczeniowej studentka studiów magisterskich na kierunku Informatyka i Ekonometria na Akademii Górniczo – Hutniczej. W firmie łączy pracę młodszego specjalisty ds. systemów Workflow z rolą programistki. Jest odpowiedzialna za wdrożenie NAVIGATORA m.in. u łotewskiego klienta. Programowanie stało się jej pasją i dlatego wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu języka programowania C#. Jeżeli nie pracuje i nie programuje, trenuje koszykówkę

Rozpocznie się: 13.05.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Gabriela Ciołek
Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też