VDS 2023: podsumowanie konferencji o technologiach przyszłości

Kategoria: Aktualności

Nasze niezapomniana przygoda podczas Valencia Digital Summit 2023 dobiegła końca, pozostawiając nas pełnych energii i podekscytowanych przyszłością cyfrowej transformacji. To międzynarodowe wydarzenie zgromadziło profesjonalistów, studentów i entuzjastów technologii ze wszystkich zakątków świata, aby odkrywać najnowsze innowacje.

Na stoisku NAVIGATOR365 mieliśmy zaszczyt nawiązać kontakt z różnorodną i dynamiczną publicznością. Była to okazja do przedstawienia NAVIGATOR365, naszej innowacyjnej platformy bez kodu, i zaprezentowania jej potencjału w zakresie redefiniowania sposobu, w jaki firmy zarządzają i usprawniają swoje procesy.

Stoisko NAVIGATOR365 na konferencji Valencia Digital Summit 2023 | Archman Wspólny entuzjazm i zainteresowanie potencjałem innowacji cyfrowych sprawiły, że poczuliśmy się głęboko zainspirowani. Jesteśmy gotowi i chętni do kontynuowania rozmowy z tymi, którzy podzielają naszą wizję cyfrowej transformacji.

Valencia Digital Summit słynie z tego, że koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, sztucznej inteligencji, mobilności i przyszłości pracy. W tym roku temat “Budowania dobrej przyszłości” odbijał się echem w każdej wnikliwej dyskusji i prezentacji, a także w NAVIGATOR365 – opracowaliśmy nową aplikację, która pomaga policzyć ślad węglowy pracowników/całej firmy. Cieszymy się, że możemy być częścią globalnej społeczności, która podziela naszą wizję jaśniejszej i bardziej zrównoważonej cyfrowej przyszłości.

Na horyzoncie mamy więcej międzynarodowych wydarzeń. Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też