Currently set to Index
Currently set to Follow

Do czego możesz wykorzystać narzędzia AI w Business NAVIGATOR?

Kategoria: Poprzednie wydarzenia

Październik rozpoczynamy mocnym uderzeniem. Pokażemy Wam funkcjonalności platformy NAVIGATOR, które są oparte na uczeniu maszynowym i modelach statystycznych.  

Krok po kroku przejdziemy przez proces uczenia systemu: nowy typ dokumentu, rozpoznawanie maili, rozdzielanie kilkunastu dokumentów. Zobaczycie, jak przy skanowaniu umowy, można wyciągnąć z niej najważniejsze informacje. Pokażemy, czym charakteryzuje się AI hot folder, a czym AI e-mail skaner. Będziecie mieli okazję sprawdzić działanie naszego systemu OCR. 

To spotkanie dla wszystkich, którzy chcą automatyzować procesy biznesowe oraz digitalizować faktury i dokumenty.  

Prowadzący: Marcin Kowalski. Na co dzień prezes zarządu firmy Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, a przy tym wielki entuzjasta sztucznej inteligencji zaprzęgniętej do wspierania procesów biznesowych. 

Webinar jest bezpłatny, ale nie zapomnijcie o wcześniejszej rezerwacji.

Zainteresowanych OCR zapraszamy również dosięgnięcia do materiałów z naszej bazie wiedzy. 

 

 

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 1.10.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Marcin Kowalski
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też