Currently set to Index
Currently set to Follow

Jak zarządzać obiegiem dokumentów, aby prowadzić sprawną e-kancelarię?

Kategoria: Aktualności, Poprzednie wydarzenia

Kolejne spotkanie poświęcimy zagadnieniom: e-kancelarii oraz elektronicznemu archiwum dokumentów.

Pokażemy, jak w systemie NAVIGATOR zbudować łatwo zarządzalny katalog dokumentów kancelaryjnych. Prześledzimy proces obiegu na przykładzie pisma przychodzącego i wychodzącego. Przyglądając się procesowi archiwum dokumentów, skorzystamy z funkcji przydatnych w pracy grupowej: komentarzy, wspomnień, czatu, zastępstw.

Na webinar zapraszamy szczególnie tych, którzy chcieliby zmniejszyć liczbę dokumentów w firmie i usprawnić ich przepływ między działami lub pracownikami. Zainteresowanych pogłębieniem zagadnienia zapraszamy do lektury naszej dokumentacji pt. Pierwsze kroki z dokumentami

Prowadzący: DOMINIK BAŃBUŁA – Specjalista do spraw wdrożeń w obszarze Business Intelligence oraz Workflow

Dominik chętnie dzieli się wiedzą z zakresu funkcjonalności systemu NAVIGATOR, zapewniając klientom również profesjonalną opiekę serwisową środowisk produkcyjnych.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

+ posts

Student kierunku Data Science, absolwent Mechatroniki, robotyki i automatyki na Politechnice Krakowskiej. Specjalista do spraw wdrożeń w obszarze Business Intelligence oraz Workflow. Z pasją prowadzi szkolenia z kluczowych funkcjonalności systemu NAVIGATOR oraz zapewnia profesjonalną opiekę serwisową środowisk produkcyjnych.

Rozpocznie się: 8.10.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Dominik Bańbuła
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też