Jedziemy na Live! 360 w Orlando

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że Marcin Szlachcic, Product Owner i Implementation Specialist, będzie reprezentować naszą firmę na międzynarodowej konferencji Live! 360, która odbędzie się w Orlando. Konferencja Live! 360 gromadzi profesjonalistów z branży IT, programistów, specjalistów od danych i cyberbezpieczeństwa, zapewniając praktyczne informacje, szkolenia i możliwość zdobycia wiedzy na temat różnorodnych produktów, technologii i rozwiązań Microsoft oraz innych.

To wyjątkowe wydarzenie skupia aż 6 współlokowanych konferencji, oferując insighty ekspertów z dziedziny edukacji, szkoleń, transferu wiedzy i, oczywiście, IT. Na uczestników czeka ponad 170 sesji, 16 warsztatów praktycznych oraz warsztatów w ramach różnych dyscyplin, co pozwala na dostosowanie programu do własnych wymagań.

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś również na konferencji Live! 360!

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też