Nowe Case Study: Dostawa i wdrożenie Systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów i Przepływu Pracy w GROHE Sp. z o.o.

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej pojawiło się nowe studium przypadku przedstawiające wdrożenie NAVIGATORA w firmie GROHE. Zachęcamy do jego przeczytania!

GROHE, będąc wiodącym producentem armatury sanitarnej na świecie, koncentruje się na wprowadzaniu innowacyjnych produktów, opartych na wartościach technologii, jakości, designu i zrównoważonego rozwoju. Przez ostatnią dekadę, GROHE zdobyło ponad 240 nagród za design i innowacje oraz zostało uznane za jedną z “najbardziej zrównoważonych dużych firm w Niemczech”. Produkty GROHE znalazły swoje miejsce w prestiżowych projektach architektonicznych na całym świecie.

W obliczu wyzwań wynikających z pandemii, GROHE podjęło strategiczną decyzję o wdrożeniu systemu NAVIGATOR, który umożliwił efektywną cyfryzację procesów dokumentacyjnych, eliminację papierowych formularzy i zwiększenie ogólnej wydajności organizacji. Dzięki NAVIGATOR, firma osiągnęła większą efektywność w zarządzaniu dokumentami, skróciła czas przetwarzania dokumentów, a także zapewniła spójność i efektywność w zarządzaniu dokumentacją na różnych poziomach organizacji.

Aby dowiedzieć się więcej o Case Study wdrożenia NAVIGATORA w GROHE, zapraszamy do przeczytania pełnego case study.

+ posts

Absolwentka kierunku Tourism and Leisure Management w IMC Fachhochschule Krems. Po ukończeniu studiów postanowiła, że jej powołaniem jest digital marketing. W Archman pełni rolę specjalisty do spraw marketingu, gdzie codziennie pogłębia swoją wiedzę w zakresie SEO i SEM. Mariia interesuje się storytellingiem, a w wolnym czasie najczęściej sięga po powieści Stephena Kinga.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też