Currently set to Index
Currently set to Follow

Webinar: elektroniczny obieg dokumentów oraz analiza danych i budżetowanie w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Elektroniczny obieg dokumentów oraz analiza danych i budżetowanie w NAVIGATORZE

Gorąco zapraszamy wszystkich na webinar organizowany przez naszych partnerów z NetComplex, który odbędzie się 28.04 online o godzinie 10:00. NetComplex pomaga zapewnić bezpieczeństwo oraz wydajność systemów IT, dla organizacji oraz przedsiębiorstw. Od przeszło 16-tu lat wspierają firmy, analizując wykorzystywane rozwiązania technologiczne oraz oferując oprogramowanie antywirusowe, antyspamowe, szyfrujące czy rozwiązania do backup’ów, macierzy dyskowych, UTM, PAM i SIEM.

Webinar pozwoli zapoznać się dokładniej z funkcjonalnościami systemu NAVIGATOR. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla przedsiębiorstw zaznajomionym z platformą, jak i każdemu, kto chciałby dowiedzieć się więcej na temat automatyzacji obiegu dokumentów, czy sposobach na digitalizację firmy.

Coraz większa liczba biznesów sięga po rozwiązania Business Intelligence oraz Artificial Intelligence. Nic w tym zaskakującego. Oszczędności w kosztach oraz czasie uzyskanym dzięki zastosowaniu owych platform, dotyczy nie tylko największych korporacji, lecz również średnich przedsiębiorców na rynku polskim.

NAVIGATOR pozwala nadzorować przepływ pracy w firmie na każdym kroku, z dowolnego miejsca. Wszystko czego potrzebujemy znajduje się w jednym miejscu, bez konieczności pobierania aplikacji czy instalowania oprogramowania. Co więcej, platforma umożliwia tworzenie własnych procesów bez znajomości kodu. Jest to tak zwane rozwiązanie low code, które pozwala wszystkim uprawnionym użytkownikom dokonywać zmian w aplikacji, nie rezygnując z bardziej wymagających funkcji opartych na języku SQL.

Agenda spotkania:

  • Elektroniczny rejestr i obieg dokumentów (faktury, zamówienia, umowy, pisma, etc.).
  • Narzędzia do automatyzacji pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji: OCR, przepisywanie danych do formularza, klasyfikacja dokumentów.
  • Elektroniczne archiwum i integracja z systemami zewnętrznymi.
  • Kompleksowy zestaw narzędzi do budowy profesjonalnych rozwiązań Business Intelligence.
  • Optymalizacja procesu budżetowania za pomocą dynamicznych arkuszy budżetowych, procedur obiegu oraz scenariuszy.
  • Konsolidacja budżetów w hurtowni danych oraz raportowanie.

 

Prowadzącym szkolenie szkolenie będzie Marcin Kowalski, prezes zarządu Archman.

Pod koniec webinaru zostanie przeznaczony czas na zadawanie pytań.

By wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać wcześniejszej rezerwacji.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 28.04.2022
Miejsce: online
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też