Jedziemy na konferencję European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Kategoria: Aktualności
Jedziemy na konferencję European Collaboration Summit 2023 w Dusseldorfie

Już niedługo pod banderą NAVIGATORA365 pojawimy się na międzynarodowej konferencji European Collaboration Summit 2023.

Jest to największe wydarzenie organizowane przez Microsoft 365 w Europie. Odbędzie się ono w Düsseldorfie przyciągając około 2500 uczestników oraz 75 sponsorów. Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez Microsoft oraz organizacja licznych szkoleń na tematy najczęściej (lecz nie tylko) związane z programami amerykańskiego giganta.

Od 22 do 24 maja będziemy mieli przyjemność zaprezentować nasz nowy system dla potencjalnych zainteresowanych przy stoisku numer 36. Co więcej, jako platynowy sponsor eventu poprowadzimy również sesję wykładową dedykowaną narzędziom no-code.

Zapraszamy zarówno do odwiedzenia nas w trakcie wydarzenia jak również śledzenia naszych social mediów, gdzie będziecie mogli zobaczyć relację z wydarzenia.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też