Currently set to Index
Currently set to Follow

Nowa wersja Business Navigator 4.0

Kategoria: Aktualności

W wersji 4.0 nastąpił szereg zmian funkcjonalnych i wizualnych. Celem głównym projektantów było jeszcze większe wzmocnienie atutu technologicznego, jaki platforma Business Navigator posiada nad konkurencją – jest aplikacją przeglądarkową.

Ta technologia bardzo się rozwinęła w ostatnich latach i, jak wskazują wyniki badań, może stawać się technologią dominującą w coraz większej liczbie dziedzin. Do takich właśnie dziedzin należy controlling. Obserwujemy, że coraz istotniejsza jest mobilność, praca grupowa wielu użytkowników z różnych miejsc na świecie oraz uniezależnienie od typu komputera osobistego.

Kluczowe zmiany w wersji 4.0:

 • Rozszerzenie wsparcia dla przeglądarek innych niż Internet Explorer. Dzięki zastosowaniu dodatkowych kontrolek do budowy i przeglądania raportów system stał się w pełni niezależny od typu przeglądarki jak i systemu operacyjnego.
 • Wsparcie dla urządzeń mobilnych. Uruchomiliśmy dodatkowy tryb wyświetlania „Tablet”, który umożliwia lepsze wykorzystanie ekranów dotykowych.
 • Zmiana szaty graficznej aplikacji. System zyskał nowy layout, który jest zgodny z najnowszymi trendami projektowania aplikacji webowych: jest minimalistyczny przez co bardziej przyjazny dla użytkownika, lepiej wspiera urządzenia dotykowe dzięki większym przyciskom, w opinii oceniających jest zdecydowanie ładniejszy od poprzedniego.

Zmiany funkcjonalne w następujących modułach:

 • Zbilansowana Karta Wyników (BSC): wprowadzenie dodatkowego komponentu zarządzania strategią, celami,wskaźnikami i inicjatywami, integracja z modułem Workflow.
 • Hurtownia Danych: nowa kontrolka tabeli przestawnej i wykresu przestawnego, możliwość przetwarzania hurtowni na życzenie z poziomu aplikacji,
 • Budżetowanie: integracja z modułem „Worflow”, możliwość budżetowania wprost do tabeli przestawnej,
 • Zarządzanie Personelem: nowy komponent „Rekrutacje”,
 • Obieg Dokumentów (Workflow): obsługa większości typów dokumentów handlowych (faktury zakupu, sprzedaży, zamówienia, zapotrzebowania itd.)
+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

  Może Cię również zainteresować
  Sprawdź też