Currently set to Index
Currently set to Follow

Błyskawiczna budowa aplikacji w NAVIGATORZE

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Błyskawiczna budowa aplikacji w NAVIGATORZE | Wydarzenia Archman

Technologia no-code pozwala na zbudowanie kompleksowej aplikacji biznesowej bez konieczności zatrudnienia zespołu programistów.

Podczas naszego webinaru pokażemy, jak w niecałą godzinę, wykorzystując moduł Rapid Application Development w NAVIGATORZE, stworzyć w pełni działającą, prostą aplikację biznesową.

W sytuacji, gdy mamy zapotrzebowanie na aplikację automatyzującą procesy biznesowe, ale czas na wdrożenie oraz zasoby są mocno ograniczone, doskonałym rozwiązaniem są edytory wizualne, pozwalające na przekształcenie pomysłu na aplikację w działające rozwiązanie, z wykorzystaniem metody „przeciągnij i upuść”.

M.in. taką funkcjonalność posiada NAVIGATOR i ją właśnie weźmiemy pod lupę podczas nadchodzącego webinaru.

Odpowiemy też na pytania: czy każdy może zająć się tworzeniem aplikacji w NAVIGATORZE, komu w strukturze firmy najlepiej przydzielić takie zadanie oraz czy da się zrealizować każdy pomysł na funkcjonalność, tworząc aplikację w technologii no/low-code.

Prowadząca: Yaryna Onishechko – Marketing & PR Manager

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

+ posts

Od 15 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 3.12.2020
Miejsce: online
Prowadzący: Yaryna Onishechko
Porozmawiajmy

    [cf7sr-simple-recaptcha]

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też