Currently set to Index
Currently set to Follow

Business Navigator w branży budowlanej

Kategoria: Aktualności

W styczniu 2012 roku firma Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe LIMDROG Sp. z o. o. z Limanowej zdecydowała się na wdrożenie systemu Business Navigator.

LIMDROG działa w branży budownictwa drogowego od 1992 roku. Realizuje inwestycje drogowe przede wszystkim w powiecie limanowskim i powiatach ościennych. Realizacja projektu wdrożenia systemu zakłada:

  • Zaprojektowanie controllingowego systemu ewidencji kosztów i przychodów umożliwiającego zbudowanie efektywnego systemu raportowania,
  • Zaprojektowanie przepływu informacji w ramach realizowanych projektów,
  • Wdrożenie modułu systemu Business Navigator: Hurtownia Danych, Zarządzanie Projektemi, Wymiana Informacji.

Głównym celem wdrożenia systemu jest stworzenie rozwiązań wspierających zarządzanie finansami firmy oraz monitoring realizowanych przez firmę projektów. Planowany termin zakończenia realizacji projektu to marzec 2012 roku.

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy