Konferencja European Collaboration Summit 2023 Dusseldorf

Kategoria: Poprzednie wydarzenia
Konferencja European Collaboration Summit 2023 Dusseldorf

NAVIGATOR365 nieustannie się rozwija zdobywając coraz większą popularność wśród odbiorców. Już 22-24 maja nastąpi kolejna okazja do zaprezentowania naszego systemu szerszemu gronu odbiorców bowiem wybieramy się na konferencję European Collaboration Summit 2023.

Jest to największe wydarzenie organizowane przez Microsoft 365 w Europie. Odbędzie się ono w Düsseldorfie przyciągając około 2500 uczestników oraz 75 sponsorów. Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez Microsoft oraz organizacja licznych szkoleń na tematy najczęściej (lecz nie tylko) związane z programami amerykańskiego giganta.

Jako NAVIGATOR365 mamy przyjemność wystąpić w roli platynowego partnera, zarówno prezentując nasze stoisko wśród największych wirtualnych marek, ale także prowadząc prelekcję na temat przydatności systemów No-code.

Zapraszamy do odwiedzenia nas przy stoisku i wypróbowania możliwości systemów no-code! Więcej na temat wydarzenia dowiecie się z naszej aktualności.

+ posts

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Rozpocznie się: 22 - 24.05.2023
Miejsce: Dusseldorf
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też