Currently set to Index
Currently set to Follow

LOTAMS wdraża NAVIGATORA

Kategoria: Aktualności
LOTAMS wdraża NAVIGATOR

Z dumą informujemy, że z początkiem roku rozpoczęliśmy wdrożenie w Lot Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. 

Spółka LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw na specjalistycznym rynku MRO – maintenance repair and overhaul – obsługa techniczna samolotów wąsko i szerokokadłubowych. LOTAMS swoich początków sięga 1925 roku, natomiast samodzielną działalność prowadzi od 2010 roku.

LOTAMS obsługuje 4 z 10 największych na świecie linii lotniczych oraz 3 z 4 największych europejskich linii lotniczych. Głównym klientem są Polskie Linie Lotnicze LOT, którym zapewniają obsługę bazową całej floty.

Planuje się wdrożenie obiegu wielu rodzajów dokumentów, w tym kadrowo-płacowych, administracyjnych, specjalistycznych i kancelaryjnych. Z naszej strony zadbamy o sprawne wdrożenie, tak aby firma dzięki NAVIGATOROWI stale doskonaliła swoje procesy.

Dowiedz się więcej na temat wdrożenia z nowego case study!

Specjalista do spraw marketingu, szczególnie zainteresowany tematyką SEO oraz SEM. Obecnie zabiera się za pisanie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie Informacją na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego uwielbia grać w bilard, gry planszowe oraz jest wielkim fanem esportu.

Porozmawiajmy