Currently set to Index
Currently set to Follow

Tworzenie aplikacji no-code w NAVIGATORZE

Kategoria: Aktualności, Poprzednie wydarzenia
Tworzenie aplikacji no-code w NAVIGATORZE | Archman Wydarzenia

Pod warstwą niezrozumiałych linii kodu aplikacji, zawsze kryje się pomysł na rozwiązanie konkretnego problemu. Znajomość języka programowania jest zatem tylko narzędziem pomagającym wcielić ideę w życie.

Dla tych jednak, którzy wiedzą, jakiej aplikacji potrzebują, ale nie mają czasu na naukę składni języka programowania, stworzyliśmy w NAVIGATORZE kreator RAD.

Jego przejrzysty interfejs zaprezentujemy podczas naszego webinaru.

W sytuacji, gdy mamy zapotrzebowanie na aplikację automatyzującą procesy biznesowe, ale czas na wdrożenie oraz zasoby są mocno ograniczone, doskonałym rozwiązaniem są edytory wizualne, pozwalające na przekształcenie pomysłu na aplikację w działające rozwiązanie, z wykorzystaniem metody „przeciągnij i upuść”.

Podczas spotkania pokażemy, jak w niespełna godzinę, wykorzystując intuicyjny edytor wizualny kreatora RAD w NAVIGATORZE, stworzyć prostą aplikację biznesową, z której można zacząć korzystać natychmiast.

Webinar prowadzony będzie w języku niemieckim. Po części prezentacyjnej, jak zawsze, odpowiemy na Wasze pytania.

Prowadząca: ANNA BALASA

Wydarzenie jest bezpłatne, prosimy jednak o dokonanie wcześniejszej rejestracji.

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Rozpocznie się: 25.02.2021
Miejsce: online
Prowadzący: Anna Balasa
Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też