Currently set to Index
Currently set to Follow

Archman na Targach Innowacji

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, iż Archman Sp. z o.o. został zakwalifikowany do wzięcia udziału organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

logo UMM

Targi odbędą się 12 października 2012 roku na Małym Rynku w Krakowie. Na Targach obecnych będzie 30 małych i średnich przedsiębiorstw oraz 20 instytucji wspierających proinnowacyjne działania i inicjatywy.

Rosnące zainteresowanie wydarzeniem jest dowodem na to, że organizacja kolejnych edycji Małopolskich Targów Innowacji powinna być kontynuowana. Na kilka dni przed piątą edycją wydarzenia można śmiało powiedzieć, że zebranie w jednym miejscu firm i osób odpowiedzialnych za innowacyjny i gospodarczy wizerunek regionu to dobry sposób na budowę regionalnego systemu innowacji. Pokazanie dobrych przykładów, stworzenie warunków do podjęcia rozmów, nawiązania współpracy i zdobycia wiedzy oraz możliwość pozyskania nowych kontaktów biznesowych to główne cele wydarzenia.

Szczegóły na stronie internetowej:
www.malopolska.pl/

+ posts

Od 16 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Porozmawiajmy

    Może Cię również zainteresować
    Sprawdź też